Celosvětově čelíme masivnímu a nemilosrdnému spiknutí, řekl Kennedy. A kulka.

12. 10. 2016 11:45:00
„Čelíme masivnímu spiknutí, které pro rozšíření sféry svého vlivu spoléhá především na tajné prostředky: infiltraci místo invaze, převraty místo voleb, zastrašování místo svobodné volby, na partyzány v noci, namísto armád ve dne."

Předpokládám, že většina z vás se zatím nesetkala s projevem Johna F. Kennedyho, který přednesl 27. dubna 1961 v New York City před asociací vydavatelů novin (JFK Library and Museum). V mainstreamu se o něm nedočtete. Světoví politici se o něm nezmiňují (a ti naši ho, při vší úctě, nejspíš ani neznají). A JFK už mluvit nemůže (díky "osamělému střelci" a teorii jedné kouzelné kulky). Přikládám citace z více než 50 let starého proslovu, které jsou však dnes více než aktuální a pro mě osobně více než znepokojivé.

„Celosvětově čelíme masivnímu a nemilosrdnému spiknutí, které pro rozšíření sféry svého vlivu spoléhá především na tajné prostředky: infiltraci namísto invaze, převraty namísto voleb, zastrašování namísto svobodné volby, na partyzány v noci, namísto armád ve dne.“

Arabské jaro a Blízký východ (Libye, Irák, Sýrie...), Střední a Jižní Amerika, Ukrajina. Že by „partyzány v noci“ byly mimo jiné třeba vlivné, demokracii šířící neziskovky (v čele se Sorosem a dalšími "filantropy"), které jsou předsunutou enklávou následných armád (NATO/USA) ve dne? A co ona veskrze pozitivní globalizace, multikulturalismus a další experimenty sociálních inženýrů současnosti?

Je to systém, který rekrutoval velké množství materiálních a lidských prostředků pro vytvoření dobře propojené a vysoce efektivní mašinérie, která kombinuje vojenské, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Jejich příprava probíhá v utajení, nezveřejňuje se. Jejich chyby jsou ututlány, neobjevují se v novinových titulcích. Jejich odpůrci jsou umlčeni, nikoliv pochváleni. Výdaje nejsou zpochybňovány, žádné tajemství není odhaleno.

Bilderberg? Rada pro mezinárodní vztahy? Trilaterální komise? Římský klub? V nejrůznějších odvětvích a sektorech vlivní, vysoce postavení členové a návštěvníci těchto uskupení bezpochyby naplňují Kennedyho slova. Pokud jste o těchto elitních spolcích neslyšeli, zkuste strýčka Googla (neříkám, že naleznete skutečnou pravdu, ale na každém šprochu pravdy trochu). Možná, jde jen o bezvýznamná jména spolků – co však všechny tyto, nyní již zcela oficiální, uskupení spojuje beze zbytku, je globalismus a Nový světový řád. Národní vlády (až na výjimky), EU, NATO, OSN a další oficiální instituce a organizace jsou už pouze loutkami a vykonavateli zájmů šedých eminencí.

„Samotné slovo „utajení“ je neslučitelné se svobodnou a otevřenou společností. A my, jako lidé, jsme neodmyslitelně a historicky vystavování tajným společnostem, tajným přísahám a tajným jednáním.“

Zednáři, Ilumináti, Templáři a další tajné či polotajné společnosti pravděpodobně nejsou jen romantickými dýchánky pro muže od rodin. Jejich vliv může dokládat například mnohaletá církevní exkomunikace (vyloučení) do doby, než se Jan Pavel II. zasadil o opak.

„A existuje velmi vážné nebezpečí, že avizovaná potřeba větší bezpečnosti, bude zneužita těmi, kteří jsou dychtiví rozšířit její význam až na samotné hranice úřední cenzury a zatajování. Toto v rámci svých možností nemám v úmyslu dopustit.“

Že by okřídlená fráze „v zájmu národní bezpečnosti“? V zájmu národní bezpečnosti nezveřejníme spisy týkající se atentátu na JFK dříve než za XY let. V zájmu národní bezpečnosti nezveřejníme XY stran zprávy 11/09. V zájmu národní bezpečnosti odzbrojíme civilní obyvatelstvo. V zájmu národní bezpečnosti je třeba zabít Sekala nebo Snowdena a Assange. V zájmu národní bezpečnosti vás budeme špehovat na každém kroku, navzdory nárůstu teroristických útoků a naší neschopnosti. V zájmu národní bezpečnosti „zakázali hrát a zakázali zpívat“.

„A tak je tu tiskařský lis – záznamník lidských činů, strážce shody okolností, posel zpráv – u kterého hledáme sílu a pomoc, důvěru, že s vaší pomocí se člověk stane tím, pro co se narodil: svobodným a nezávislým.“

Mám pocit, že Kennedyho slova nepadla úplně na úrodnou půdu. Svobodný tisk, údajný hlídací pes demokracie, spíše začíná připomínat vlčáka totality a v současné době, dle mého, reprezentuje hlásnou troubu požadované vládní a globalistické propagandy.

Nad sebou by se měli zamyslet všichni novináři bez výjimky, ať už multikulturně-promigrační, protiRusko-antiSyrští nebo protiTrumpsky-proClintonští, všichni ti, kteří hýří objektivitou asi jako fotbalista rozumem. A netvrdím, že patent na pravdu a rozum mám zrovna já.

Mluvil-li o výše zmíněné mašinérii jeden z prezidentů USA už před více než 50 lety (a shodou okolností na něj byl spáchán atentát, který je symbolem pro konspirační teorie), jak to asi v USA a v současném kompletně monitorovaném "demokratickém" světě vypadá dnes? Ptám se. Nevím. Ach, my konspirační teoretici.

Jeden z odkazů na část proslovu

Autor: Tomáš Vyoral | středa 12.10.2016 11:45 | karma článku: 44.90 | přečteno: 4439x

Další články blogera

Tomáš Vyoral

Ředitel ČT Dvořák dostane bonus 2,42 milionu. Není to za tu žádoucí agitku málo, soudruzi?

Radní ČT rozhodli o udělení ročního bonusu řediteli ČT Petru Dvořákovi v plné výši 2,42 milionu. Tak tendenční EUSA směr drží na výbornou a platy svých předních aktivistických koní, jež dotujeme, ututlává fajně. Soudruh se nezapře

4.7.2019 v 11:12 | Karma článku: 41.96 | Přečteno: 1544 | Diskuse

Tomáš Vyoral

První vlaštovka sice jaro nedělá, ale peklo dokáže zrobit slušné. Aneb žádní tady nejsou!

Tak jsme se dočkali. Slovy uvědomělých klasiků už i my jsme "obohaceni". Minulý týden si "válkou zkroušený a deprimovaný syrský sirotek," kterému byl odmítnut azyl, podle všeho vyšlápl na šestnáctiletou dívku. Patříme na Západ!

23.6.2019 v 13:43 | Karma článku: 43.19 | Přečteno: 1960 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Zábavná talkshow Pravda & láska. Žantovský či Kazma. Uvádí Smetana. Bude i kurz selfies?

Zaregistroval jsem všeříkající událost "Pravda & láska". Kazma, Žantovský, Boková, moderuje Emma Smetana. A možná přijde i "kouzelník" Halík? Bude vyvoláván duch "otce zakladatele"? Uspořádá Emma pro zájemce kurz selfies?

6.5.2019 v 10:11 | Karma článku: 35.71 | Přečteno: 1143 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Novináři Etzlerovi se hroutí svět. Nejdřív CNN a Prima, teď Jágr v Číně. Praskne žilka?

Tomáši Etzlerovi, který je už od oznámení v šoku ze spolupráce CNN a Primy, se postupně rozpadá celý svět... Nejprve CNN Prima News a teď ho zklamal jeho velký idol Jágr, který si dovolil šířit jméno ČR a propagovat hokej v Číně.

1.5.2019 v 11:12 | Karma článku: 48.29 | Přečteno: 15780 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimír Havránek

Muslim v Paříži po vykouření marihuany zabil židovku a podle soudu není trestně odpovědný!

K události došlo před dvěma roky. Kobili Taoré recitoval verše z Koránu, opakovaně vzýval Allaha a ženu označil za démona. Při hádce vyhodil praktickou lékařku Halimiovou ze třetího patra. Ta na následky zranění zemřela.

18.7.2019 v 7:35 | Karma článku: 32.81 | Přečteno: 850 | Diskuse

Filip Vracovský

Narozeniny Josefa Toufara, můj děda Martin a Babické vraždy.

Padesátá léta na venkově, strana chtěla udělat lidi šťastnými i přes jejich mrtvoly a nějak se to nepovedlo...

18.7.2019 v 6:04 | Karma článku: 18.90 | Přečteno: 303 | Diskuse

Jirka Severa

Kdyby dali černým "matyčkám" hajzlík blíž, byli by běloši na měsíci dřív.

Tyto dny si připomínáme úspěšný let Apollo 11 na měsíc a zpět. Měsíční lety byly geniální a jistě vrcholné dílo americké techniky, kterému se dodnes nikdo ve světě nepřiblížil. I dnes zíráme v němém údivu na zrnitý ampex Neila

18.7.2019 v 5:12 | Karma článku: 20.69 | Přečteno: 401 | Diskuse

Vojtěch Kemenny

Sosnarová versus Kundera. Pravda nebo lež?

V posledních dnech se v médiích šíří kauza Věry Sousnarové (88 let), která si měla vymyslet vlastní životní příběh, především trýznění v sovětském gulagu.

18.7.2019 v 1:10 | Karma článku: 13.47 | Přečteno: 512 | Diskuse

Marek Trizuljak

Hvězdný projev Milouše Jakeše na Červeném Hrádku má dnes 30. výročí

Nedostižný klenot reálně šokyálistického zřícení. Dodnes nevybledlo jeho zásadní sdělení: "Takhle už to dál nepůjde, soudruzi!"

17.7.2019 v 21:11 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 456 | Diskuse
Počet článků 211 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5266

Nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...
Rovněž k nachytání na:
Twitteru @TomVyoral
a na webu Primy

Najdete na iDNES.cz