Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 5. prosince 2021 Jitka

Celosvětově čelíme masivnímu a nemilosrdnému spiknutí, řekl Kennedy. A kulka.

12. 10. 2016 11:45:00
„Čelíme masivnímu spiknutí, které pro rozšíření sféry svého vlivu spoléhá především na tajné prostředky: infiltraci místo invaze, převraty místo voleb, zastrašování místo svobodné volby, na partyzány v noci, namísto armád ve dne."

Předpokládám, že většina z vás se zatím nesetkala s projevem Johna F. Kennedyho, který přednesl 27. dubna 1961 v New York City před asociací vydavatelů novin (JFK Library and Museum). V mainstreamu se o něm nedočtete. Světoví politici se o něm nezmiňují (a ti naši ho, při vší úctě, nejspíš ani neznají). A JFK už mluvit nemůže (díky "osamělému střelci" a teorii jedné kouzelné kulky). Přikládám citace z více než 50 let starého proslovu, které jsou však dnes více než aktuální a pro mě osobně více než znepokojivé.

„Celosvětově čelíme masivnímu a nemilosrdnému spiknutí, které pro rozšíření sféry svého vlivu spoléhá především na tajné prostředky: infiltraci namísto invaze, převraty namísto voleb, zastrašování namísto svobodné volby, na partyzány v noci, namísto armád ve dne.“

Arabské jaro a Blízký východ (Libye, Irák, Sýrie...), Střední a Jižní Amerika, Ukrajina. Že by „partyzány v noci“ byly mimo jiné třeba vlivné, demokracii šířící neziskovky (v čele se Sorosem a dalšími "filantropy"), které jsou předsunutou enklávou následných armád (NATO/USA) ve dne? A co ona veskrze pozitivní globalizace, multikulturalismus a další experimenty sociálních inženýrů současnosti?

Je to systém, který rekrutoval velké množství materiálních a lidských prostředků pro vytvoření dobře propojené a vysoce efektivní mašinérie, která kombinuje vojenské, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Jejich příprava probíhá v utajení, nezveřejňuje se. Jejich chyby jsou ututlány, neobjevují se v novinových titulcích. Jejich odpůrci jsou umlčeni, nikoliv pochváleni. Výdaje nejsou zpochybňovány, žádné tajemství není odhaleno.

Bilderberg? Rada pro mezinárodní vztahy? Trilaterální komise? Římský klub? V nejrůznějších odvětvích a sektorech vlivní, vysoce postavení členové a návštěvníci těchto uskupení bezpochyby naplňují Kennedyho slova. Pokud jste o těchto elitních spolcích neslyšeli, zkuste strýčka Googla (neříkám, že naleznete skutečnou pravdu, ale na každém šprochu pravdy trochu). Možná, jde jen o bezvýznamná jména spolků – co však všechny tyto, nyní již zcela oficiální, uskupení spojuje beze zbytku, je globalismus a Nový světový řád. Národní vlády (až na výjimky), EU, NATO, OSN a další oficiální instituce a organizace jsou už pouze loutkami a vykonavateli zájmů šedých eminencí.

„Samotné slovo „utajení“ je neslučitelné se svobodnou a otevřenou společností. A my, jako lidé, jsme neodmyslitelně a historicky vystavování tajným společnostem, tajným přísahám a tajným jednáním.“

Zednáři, Ilumináti, Templáři a další tajné či polotajné společnosti pravděpodobně nejsou jen romantickými dýchánky pro muže od rodin. Jejich vliv může dokládat například mnohaletá církevní exkomunikace (vyloučení) do doby, než se Jan Pavel II. zasadil o opak.

„A existuje velmi vážné nebezpečí, že avizovaná potřeba větší bezpečnosti, bude zneužita těmi, kteří jsou dychtiví rozšířit její význam až na samotné hranice úřední cenzury a zatajování. Toto v rámci svých možností nemám v úmyslu dopustit.“

Že by okřídlená fráze „v zájmu národní bezpečnosti“? V zájmu národní bezpečnosti nezveřejníme spisy týkající se atentátu na JFK dříve než za XY let. V zájmu národní bezpečnosti nezveřejníme XY stran zprávy 11/09. V zájmu národní bezpečnosti odzbrojíme civilní obyvatelstvo. V zájmu národní bezpečnosti je třeba zabít Sekala nebo Snowdena a Assange. V zájmu národní bezpečnosti vás budeme špehovat na každém kroku, navzdory nárůstu teroristických útoků a naší neschopnosti. V zájmu národní bezpečnosti „zakázali hrát a zakázali zpívat“.

„A tak je tu tiskařský lis – záznamník lidských činů, strážce shody okolností, posel zpráv – u kterého hledáme sílu a pomoc, důvěru, že s vaší pomocí se člověk stane tím, pro co se narodil: svobodným a nezávislým.“

Mám pocit, že Kennedyho slova nepadla úplně na úrodnou půdu. Svobodný tisk, údajný hlídací pes demokracie, spíše začíná připomínat vlčáka totality a v současné době, dle mého, reprezentuje hlásnou troubu požadované vládní a globalistické propagandy.

Nad sebou by se měli zamyslet všichni novináři bez výjimky, ať už multikulturně-promigrační, protiRusko-antiSyrští nebo protiTrumpsky-proClintonští, všichni ti, kteří hýří objektivitou asi jako fotbalista rozumem. A netvrdím, že patent na pravdu a rozum mám zrovna já.

Mluvil-li o výše zmíněné mašinérii jeden z prezidentů USA už před více než 50 lety (a shodou okolností na něj byl spáchán atentát, který je symbolem pro konspirační teorie), jak to asi v USA a v současném kompletně monitorovaném "demokratickém" světě vypadá dnes? Ptám se. Nevím. Ach, my konspirační teoretici.

Jeden z odkazů na část proslovu

Autor: Tomáš Vyoral | středa 12.10.2016 11:45 | karma článku: 44.95 | přečteno: 4595x

Další články blogera

Tomáš Vyoral

Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

Bezprecedentní státní segregace a zvůle v rámci hry na covid vůči nepodvoleným (neočkovaným) jakkoliv třeba jinak zdravým občanům nabírá na obrátkách. Oznámení politruků o "bavorském" modelu přišlo symbolicky 17. listopadu.

23.11.2021 v 10:11 | Karma článku: 28.97 | Přečteno: 559 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Vládní vakcinační propaganda „brutálními“ fotkami. Bude letáková kampaň a potisky triček?

Vláda za peníze občanů začne s novým "politickým školením mužstva" a vyvine další nátlak na očkování proti PR covidu. Skrze propagandistické HLP - hluboké lidské příběhy, respektive HLO - hluboké lidské obrázky.

7.11.2021 v 12:24 | Karma článku: 36.05 | Přečteno: 1034 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Svrabčinová: Ti, co se neočkovali. Žádný z nás nebere takový platy, prostě, jako berou oni

V pravidelné relaci „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ zazněly nezvratné důkazy o pokřivených charakterech a nekřesťanských penězích, které vydělávají neočkovaní popírači. Poznáte je i ucítíte od pohledu.

5.11.2021 v 12:51 | Karma článku: 33.99 | Přečteno: 1402 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Neohygienička Svrabčinová: Na pisoár jen s antigenem, na mísu s PCR! A to i doma!

Pravidelná relace „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ přinesla několik novinek v represáliích HRY NA COVID, které budou aplikovány na nepodvolené (neočkované). Vše za potlesku bytostí známých jako novináři.

4.11.2021 v 15:50 | Karma článku: 38.43 | Přečteno: 1453 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Hana Rebeka Šiander

Kdy se z České republiky stal národ brouků Pytlíků?

Poslední roky se dere v naší zemi ke slovu povrchnost. Nemusíš studovat a něco umět, stačí, když si myslíš a říkáš, že všechno znáš a umíš! Kde se to vzalo? Stal se z nás, Čechů, národ brouků Pytlíků?

5.12.2021 v 17:13 | Karma článku: 19.88 | Přečteno: 866 | Diskuse

Vilém Ravek

Kvůli českému pravopisu nakonec přijdeme o evropské dotace.

Co by nám evropská komisařka pro rovnost Dalliová nejvíce omlátila o hlavu po zjištění, že v českém pravopise panuje absolutní nadvláda mužského rodu životného?

5.12.2021 v 17:04 | Karma článku: 20.32 | Přečteno: 316 | Diskuse

Tomáš Flaška

U nás se atentáty na politiky dělají hezky česky švejkovsky

Místo kulek létají vajíčka. Ale našim politikům se po kulkách evidentně stýská. A teď to vypadalo, že už se bohužel toto stane i u nás. Naštěstí bylo vše úplně jinak.

5.12.2021 v 16:56 | Karma článku: 15.85 | Přečteno: 287 | Diskuse

Eva Ikonomidu

Padesátá už bude fakt Tečka aneb největší hoaxy Svědků Covidových

Podle šéfa Pfizeru bude třeba nová dávka vakcíny každý rok. Očkování proti Covidu je tedy zřejmě na doživotí neboli do konce života, jak se praví v jedné známé české pohádce.

5.12.2021 v 14:12 | Karma článku: 18.91 | Přečteno: 363 | Diskuse

Jiří Turner

Českem se údajně šíří antisemitismus

Prý jsou na vině i sociální sítě. Osobně se však domnívám, že svůj podíl viny na takových společenských náladách mají sami Židé, židovské organizace a do společnosti nešťastně implantovaná „izraelománie“ či jistá forma „sionismu“.

5.12.2021 v 13:42 | Karma článku: 14.99 | Přečteno: 448 | Diskuse
Počet článků 275 Celková karma 36.93 Průměrná čtenost 4733

Nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí... Rovněž k nachytání na: Twitteru @TomVyoral
 

Najdete na iDNES.cz