Jásot lokajských politruků ČR nad Macronem nezná hranic. Lže Zaorálek? Co slušňák Drahoš?

8. 05. 2017 12:18:11
Podobně jako po humanitárním bombardování suverénní Sýrie, po volbách v Rakousku či Holandsku přispěchali čeští politruci takřka jednohlasně s chválou Macrona coby naděje pro evropskou (EU) budoucnost. Lokajové EU/USA, vyližte si!

Připomínám citaci globalisty, bývalého (Rotchildova) investičního bankéře a muže, který si vzal o 24 let starší paní učitelku z jezuitského gymnázia Le Providence (zdá se, že jezuita, kam se člověk podívá - že, pane Bergoglio alias otče Franto).

"Nemůžete mít Evropskou unii, která se dohaduje kvůli každé desetinné čárce v otázce rozpočtů každé země a ve které zároveň máte členy, kteří se chovají jako Polsko nebo Maďarsko v otázce univerzit a vzdělávání nebo uprchlíků nebo základních hodnot a nic se proti tomu nedělá. ... Když nejsou práva a hodnoty Evropské unie respektovány, chci, aby byly přijaty sankce." (echo24, duben)

Zdá se, že jakmile suverénní stát ukáže nesouhlas se Sorosovou (politickou) univerzitou, nebo se nechce nechat ekonomicky i reálně zlikvidovat (ve velké většině) negramotnými ekonomickými migranty, bude Macronem trestán.

Většinová politická scéna ČR však v Macronovi vidí velký příslib Evropy. Ano, čeští politici opět dokazují mozkovou atrofii, nedostatek vlastního názoru a pokračují v lokajství a rektálním alpinismu přeorientovaném z východu pokrokově na západ. Ještě dodám, že za prvé, EU se nerovná Evropě (jak nám stále politici i média podsouvají) a za druhé, už z výroků Macrona vyplývá, že spíše bude pokračovat v rozkladu Evropy skrze Islám, "inženýry a lékaře ze Sýrie" a "dětí" z Afriky.

Podívejme se na příspěvky českých lokajů na Twitteru.

Na pomyslný trůn blbosti dosahuje, nepřekvapivě, Lubomír Zaorálek, český politický myslitel z ČSSD a ministr zahraničí s rozhledem koně převalského (houpacího), který včera v ČT24 (21:44) uvedl, že Macron je pro: "Evropu 27 zemí, která zohledňuje zájmy všech účastníků."

Na Twitteru potom sdílel: "Francouzi dnes zvolili nejen svého prezidenta,ale i evropskou budoucnost!Blahopřeji E.Macronovi!"

Pokud si český ministr zahraničí není vědom nedávných výroků Emmanuela Macrona, tak je totální diletant. Pokud si jich vědom je, tak je lhář nebo naprostý idiot.

Ministr kultury Daniel Herman, bývalý student PR na univerzitách v USA, uvedl: "Vítám vítězství E.Macrona.Teď ve Francii,před pár týdny v Holandsku a před tím v Rakousku zvítězil rozum a zodpovědnost.Tak do toho i u nás!" Jistě svůj příspěvek psal v součinnosti se svým medailemi, rozumem a zodpovědností ověnčeným strýcem.

Reinkarnovaný ramenáč Bohuslav Sobotka, kterého by momentálně coby šaška vzali určitě i Berousci nebo věhlasný Cirque du Soleil, se ozval dokonce dvakrát (1.Trapný 2.Trapnější 3.Sobotka a jeho poradci). Otázka je, zda vůbec něco stvořil sám: "Gratuluji E.Macronovi k jasnému vítězství! Jsem rád,že se voliči rozhodli pro Francii, která bude nadále hrdou a silnou součástí Evrop.unie."

"Pro naši společnou budoucnost v Evropě je strašně důležité, že většina Francouzů dnes odmítla populismus, nacionalismus a izolaci." Jakkoliv je populismus největší doménou právě tohoto profesionálního nemakačenka, pardon politika (Populismus kudrnáče Socbotky v kostce).

Ozval se také ministr války, rádoby prezident z prominentní tragikomicko-herecké rodiny Martin Stropnický: "Vítězství Emmanuela Macrona je určitě dobrá zpráva. Pro Francii, pro Evropu a tím i pro nás."

Pozadu nezůstal ani bývalý Hatefree milovník s americkým občanstvím Jiří Diensbier: "Ve Francii dnes vyhrála celá Evropa. Můžeme nadále spolupracovat k prospěchu nás všech."

Rovněž guru všech kabátníků české politiky Miroslav Kalousek přispěchal s troškou do mlýna: "Gratuluji @EmmanuelMacron a Francii.Je to dobrá zpráva také pro Evropu."

Kromě současných pomazaných hlav zmíním také jednu rádoby budoucí, Jiřího Drahoše (Drahoš konečně vyjádřil názor. Více Soroše do ČR!): "Vítězství Emmanuela Macrona vítám a chápu jako dobrou zprávu nejen pro Francii, ale i pro Českou republiku."

Někdo z přední politické scény s jiným názorem? Ale kde že... Političtí lokajové (stejně jako mediální) musí držet hubu i krok...

Na závěr ještě dodám trefný příspěvek z diskuze na iDnes: "Francouzi podpořili noční můru šířící se z Německa. Aby se v Německu neradovali, jejich nadvláda nad Evropou, i když jen kontinentální, nadále pokračuje. Za potlesku a jásotu Lisabonskou smlouvou porobených národů. V dnešní den bychom si to měli zvlášť připomenout.

Autor: Tomáš Vyoral | pondělí 8.5.2017 12:18 | karma článku: 47.54 | přečteno: 6882x

Další články blogera

Tomáš Vyoral

Všichni jsme blázni. Záleží jen do jaké výšky a kterým směrem

Zamysli se. Jaká je tvá obsese, bláznovství, úchylka, šílenost, tajná radost, bezbřehá úzkost, kterou skrýváš v koutku úst, ve spánku pod víčkem levého oka, v bludišti mozkových závitů nebo pod močovým měchýřem?

11.12.2018 v 12:19 | Karma článku: 25.07 | Přečteno: 721 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Opravdová láska je, anebo není. Nic mezi. Uprostřed jen tma a ticho

Skutečnou lásku nevysvětlíš rozumem. Nerozebereš ji jako větnou stavbu, matematický výrok nebo částici hmoty. Není o argumentech. Je o citu. Můj pohled.

9.12.2018 v 10:11 | Karma článku: 28.83 | Přečteno: 599 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Policie ČR píše, že LZPS zaručuje svobodu projevu, ne svobodu po projevu. Jako kdysi, ne?

„LZPS zaručuje svobodu projevu – ne svobodu po projevu!“ napsala Policie ČR pod jedním svým příspěvkem na Facebooku. Tak to bylo i za minulého režimu, ne? Obdobná slova údajně řekl také Idi Amin. Ano, onen ugandský diktátor.

4.12.2018 v 12:27 | Karma článku: 39.56 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Hroby v každém z nás

Poslušně hlásím návrat. Mnohým jsem, předpokládám, nechyběl, někomu třeba ano. Psaním jsem natolik vytížen, že nemám teď moc energii kritikovat zde. Nicméně alespoň trochu "umění". Text písně, na kterou dole posílám i odkaz.

19.10.2018 v 10:46 | Karma článku: 30.11 | Přečteno: 1119 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Soukupův odchod z televize do politiky bude mít nedozírné mediální následky

„Šéfe, a ještě jeden podpis, sem“, ukazoval kancléř Mynář prstem místo, kam se má prezident podepsat.

17.1.2019 v 11:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 9 | Diskuse

Jan Bartoň

Mediální magnát Soukup má (po)hnutí

Velké „životní rozhodnutí“ Jaromíra Soukupa, mediálního podnikatele a majitele televize Barrandov, se týká jeho nového angažmá v české politice. Zakládá nové politické hnutí List Jaromíra Soukupa.

17.1.2019 v 9:24 | Karma článku: 22.48 | Přečteno: 576 | Diskuse

Petr Máj

Kauza Jan Palach

Půl století nás dělí od onoho děsivého okamžiku, kdy se upálil člověk. Pochodeň č. 1, za kterou se sám prohlásil. Bylo to odvážné, čestné, odpovědné... dech beroucí.

17.1.2019 v 6:56 | Karma článku: 13.81 | Přečteno: 403 | Diskuse

Libor Čermák

Má se dějepis učit podle sovětů anebo podle BIS? Ani podle jednoho!

Dějepis se má dětem předávat jednak záživně a pak tak, jak to ve skutečnosti bylo. Žádná politická ideologie do školního vyučování nepatří. A pokud si někdo myslí něco jiného, tak ho nepovažuji za demokrata!

17.1.2019 v 6:38 | Karma článku: 21.32 | Přečteno: 222 |

Martin Braun

Televizní nechutnosti - Výměna manželek

Tak hned ze startu musím upozornit, že jsem neviděl ani jeden díl této příšernosti a ani nikdy neuvidím.

17.1.2019 v 6:29 | Karma článku: 23.31 | Přečteno: 855 | Diskuse
Počet článků 191 Celková karma 31.15 Průměrná čtenost 5458

Nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...
Rovněž k nachytání na:
Twitteru @TomVyoral
a na webu Primy

Najdete na iDNES.cz